1. FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund 1:1

W ostatnim sobotnim meczu 22.kolejki, walczące o pozostanie w 1.Bundeslidze 1.FC Kaiserslautern przed własną publicznością zremisowało 1:1 z liderem, Borussią Dortmund. Punkt dla gospodarzy uratował w ostatniej minucie Jan Moravek. BVB, w barwach którego od pierwszych minut wystąpili Piszczek i Lewandowski, prowadzenie objęło w 82.minucie po trafieniu Svena Bendera. Borussia po tym remisie ma 10 punktów przewagi nad drugim w tabeli Bayerem.

1. FC Kaiserslautern - Borussia Dortmund 1:1 (0:0)

1. FC Kaiserslautern: Sippel - Petsos, Amedick, Rodnei, Jessen -Tiffert, Bilek (84. Nemec) - Hlousek (62. Rivic - 86. Hoffer),Moravek, Ilicevic - Lakic

Borussia Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels,Schmelzer - Bender, Sahin - Götze (86. Felipe Santana), Großkreutz -Lewandowski (75. Zidan - 82. da Silva), Barrios

Sędziował: Meyer (Burgdorf)
Widzów: 49.750
Bramki: 0:1 Bender (81.), 1:1 Moravek (90.)
Żółte kartki: Ilicevic (3) / -

Druga żółta kartka: - / Subotic (85.)