Eintracht uratował się w ostatniej chwili

Eintracht Frankfurt długo przegrywał z VfL Wolfsburg, ale ostatecznie w końcówce uratował się przed porażką. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Jakub Kamiński znalazł się poza kadrą meczową Wilków.

Ostatnie tygodnie nie są łatwe dla Jakub Kamiński. 14-krotny reprezentant Polski stracił miejsce w składzie VfL Wolfsburg. Do tego Wilki zamiast bić się o europejskie puchary, to są bliżej strefy spadkowej. W niedzielę we Frankfurcie zespół ten był bliski wygranej, ale znów zawiódł w końcówce.

Spotkanie świetnie rozpoczęło się dla VfL Wolfsburg. Już w 2. minucie drużyna ta prowadziła, a to za sprawą uderzenia Maxence'a Lacroixa, który wykorzystał dogranie Jonasa Winda. Nie minął kwadrans meczu, a już było 1:1. Do remisu doprowadził Philipp Max.

Jeszcze przed przerwą Wilki zadały kolejny cios. Tym razem gola strzelił Kevin Behrens i tym samym przyjezdni na przerwę schodzili w dużo lepszych humorach. Po zmianie stron VfL długo bronił się przed atakami przeciwników, którzy za wszelką cenę starali się doprowadzić do remisu.

To udało im się dopiero w doliczonym czasie gry. Eintracht przed porażką z drużyną z dolnych rejonów tabeli uratował Omar Marmoush, który gola strzelił w 92. minucie. Mecz zakończył się remisem 2:2, z którego nikt nie mógł być zadowolony.

Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg 2:2 (1:2)
0:1 - Maxence Lacroix 2'
1:1 - Philipp Max 14'
1:2 - Kevin Behrens 36'
2:2 - Omar Marmoush 90+2