Jovic zapewnił awans Eintrachtowi

Eintracht Frankfurt nie potrafił strzelić gola Interowi Mediolan przez cały mecz na własnym stadionie. W rewanżu we Włoszech zrobil to już w 5. minucie. Luka Jović jak samotny rycerz przebiegł się po połowie Nerazzurrich, sprowadził obrońcę do parteru, a Samira Handanovicia przelobował. Defensywa zespołu z Mediolanu zachowała się karygodnie, a cena za to była wysoka. Inter musiał przystąpić do ataku, a nie bardzo miał kim szturmować bramkę niemieckiego klubu. Lautaro Martinez pauzował z powodu kartek, a Mauro Icardi "zawiesił karierę". Do Italii wybrało się około 15 tysięcy kibiców z Frankfurtu i mogli być ponownie dumni z gry Eintrachtu na europejskiej arenie. Ostatni przedstawiciel Bundesligi w pucharach zwyciężył 1:0 i gra dalej.