Rafał Gikiewicz puścił gola w doliczonym czasie gry

Eintracht Brunszwik przegrał na wyjeździe z SV Darmstadt 0:1 w meczu 23. kolejki drugiej ligi niemieckiej. Gospodarze gola na wagę trzech punktów strzelili w doliczonym czasie gry.

Bramkę dla Darmstadt strzelił Jan Rosenthal, który wszedł na boisko w 73 minucie spotkania. Był to jego trzeci mecz dla nowej drużyny.

Rafał Gikiewicz rozegrał całe spotkanie. W tym sezonie polski bramkarz wystąpił we wszystkich meczach swojego zespołu w lidze.Jego Eintracht w tym roku jeszcze nie wygrał meczu w 2. Bundeslidze. Piłkarze Torstena Liberknechta trzy razy przegrywali i raz remisowali.

W innych meczach VFL Bochum zremisował z FSV Frankfurt 3:3, a Kaiserslautern u siebie wygrało z Greuther Fuerth 2:1. 90 minut w drużynie gości rozegrał Kacper Przybyłko.