Klopp: zrobiliśmy krok w dobrym kierunku

We wtorek Borussia Dortmund pokonała na wyjeździe FC St. Pauli 3:0 i awansowała do 1/8 finału Pucharu Niemiec. Trener Juergen Klopp uważa, że jego podopieczni w końcu zrobili krok we właściwym kierunku.

- Jestem zadowolony z wyniku i pierwszej połowy w naszym wykonaniu. Z kolei druga część meczu nie podobała mi się - mówił Klopp.

Borussia prowadzenie objęła po strzale Ciro Immobile w 33 minucie. Na 2:0 podwyższył Marco Reus minutę przed przerwą. W samej końcówce wynik ustalił Shinji Kagawa. - Pewne rzeczy musimy poprawić i zacząć robić je lepiej. Wykonaliśmy jednak kolejny krok w dobrym kierunku - dodał opiekun aktualnego wicemistrza Niemiec.

Dortmundczycy notują najgorszy start w Bundeslidze od 14 lat, za to dobrze spisują się w Pucharze Niemiec i Lidze Mistrzów.